Masterclass

Masterclass Nationale Oldtimerdag

De Nationale Oldtimerdag kent, naast vijf klasses indelingen op leeftijd en een specialklasse (bedrijfsvoertuigen, bussen en militaire voertuigen), een Masterclass. Ieder jaar kiest de jury in elke categorie drie winnaars en deze promoveren naar de Masterclass. Zo ontstaat een categorie exclusieve automobielen die in een bepaald jaar zijn onderscheiden en die gezamenlijk de top van de Nederlandse oldtimerwereld vormen. Het geeft tevens de mogelijkheid om elk jaar nieuwe winnaars te kunnen kiezen in de vijf leeftijdcategoriën en de klasse van de specials.

De Masterclass

 

1e prijs 2013 Masterclass - Lincoln Continental Cabrio 1942 L. van Dijck
2e prijs 2013 Masterclass - Peugepot 402 Legere 1938 C. Klerk
3e prijs 2013 Masterclass - Lincoln Club Coupé 1947 L. van Dijck

 

 

 

1e prijs 2012 Masterclass - Cadillac 60 Fleetwood Special Sedan 1952 B. Houpst
2e prijs 2012 Masterclass - Alfa Romeo Giulietta Sprint Coupé 1957 H. Brinkman
3e prijs 2012 Masterclass - Skoda Roadster 1101 1949 A. PH. Lambalk
1e prijs 2012 klasse 1900-1918 - Renault W Special Tow Car 1905 A. Jans
2e prijs 2011 klasse 1900-1918 - Straker Squire HP 15 Open Tourer 1910 D. Ham
3e prijs 2012 klasse 1900-1918 - Overland 79 1914 G. Pinxt
1e prijs 2012 klasse 1918-1935 - Cadillac Longbody Convertible Fischer 1928 P. Nooteboom
2e prijs 2012 klasse 1918-1935 - Amilcar CGSs 1927 H. Fortgens
3e prijs 2012 klasse 1918-1935 - Stanley Steamet 740 Roadster 1923 S.J. Strik
1e prijs 2012 klasse 1935-1945 - Triumph Gloria Straight Six Tourer 1935 B. Mooijekind
2e prijs 2012 klasse 1935-1945 - Lincoln Continental Cabrio 1942 L.P. van Dijck
3e prijs 2012 klasse 1935-1945 - Fiat 6 CVF Balilla 1933 J. den Hartog
1e prijs 2012 klasse 1945-1960 - Lincoln Club Coupé 1947 L.P. van Dijck
2e prijs 2012 klasse 1945-1960 - Triumph TR3A Roadster 1959 R. van Donk
3e prijs 2012 klasse 1945-1960 - Buick Super 56C Convertible 1951 A.J. van Maanen
1e prijs 2012 klasse 1960-1970 - Chevrolet Corvette Split Window 1963 M. Waterdrinker
2e prijs 2012 klasse 1960-1970 - Jaguar Mk II 1963 T. Tulleken
3e prijs 2012 klasse 1960-1970 - Citroën 2CV 1962 W. van Haaster
1e prijs 2012 klasse Bedrijfsspecials - DAF 750 Pick-Up 1962 A. Stam
2e prijs 2012 klasse Bedrijfsspecials - Ford T Bus 1923 H.W. Siebelink
3e prijs 2012 klasse Bedrijfsspecials - Fordson Ladderwagen 1934 M. Huisman

 

 

 

1e prijs 2011 Masterclass - Porche 356 SC Cabrio 1956 J. van Assem
2e prijs 2011 Masterclass - Bergmann Berlin Sproeiwagen 1922 J. H. Danielse
3e prijs 2011 Masterclass - Skoda Roadster 1101 1949 A. Ph Lambalk
1e prijs 2011 cat 1 - Pierce Arrow Straight Eight Sedan 1929 H. Elling
2e prijs 2011 cat 1 - Oldsmobile R 1903 J.C. v.d. Dussen
3e prijs 2011 cat 1 - American La France 1917 P. H. Eijgenraam
1e prijs 2011 cat 2 - Bugatti T57C Galibier Coupé 1939 J. Braam-Ruben
2e prijs 2011 cat 2 - Peugeot 402 Ligier 1938 C. Klerk
3e prijs 2011 cat 2 - Mercedes Benz 170V 1936 H. v. d. Wiel
1e prijs 2011 cat 3 - BMW 502 F Autenrieth Cabrio 1956 J. Jonker
2e prijs 2011 cat 3 - Jaguar XK 140 DHC 1956 C.W. Biezepol
3e prijs 2011 cat 3 - Rolls Royce Silver Wraith Park Ward 1951 B. Hage
1e prijs 2011 cat 4 - Ford Cortina Mk II 1600 1969 G. Verhulst
2e prijs 2011 cat 4 - Glas V8 1966 J. van de Heuvel
3e prijs 2011 cat 4 - Chevrolet Corvette 1963 S. van Ballegooij
1e prijs 2011 cat 5 - Goliath Goli Kistenwagen 1956 J. de Haas
2e prijs 2011 cat 5 - Ford Pick-Up F350 1956 J. van Leeuwen
3e prijs 2011 cat 5 - Mercedes Benz 1500 Ladderwagen 1940   St. Vrijwillige Brandweer Assen

 

 

 

1e prijs 2010 Masterclass - Ford Zephyr Mk II Cabriolet 1960 G. Verhulst 
2e prijs 2010 Masterclass - Alvis Speed 20 SD 1936 A. Hillebrand
3e prijs 2010 Masterclass - Maserati 3500 GTS Sebring 1965 R. Visser
1e prijs 2010 cat 1 - Bentley 3,5 DHC 1934 R. Plas
2e prijs 2010 cat 1 - Alfa Romeo 8C Grand Prix Monza 1932 O. Glasius
3e prijs 2010 cat 1 - Alfa Romeo 8C 2300 Le Mans 1931 J. Braam Ruben
1e prijs 2010 cat 2 - SS Jaguar 2,5 Sport Saloon 1947 E. Mooijekind
2e prijs 2010 cat 2 - Alvis TA 14 Mulliner Saloon 1948 S. van Oostveen
3e prijs 2010 cat 2 - DeSoto Custom Convertible 1949 P. Boudesteijn
1e prijs 2010 cat 3 - Cadillac 60 Special 1958 P. Schuiten
2e prijs 2010 cat 3 - Chevrolet Corvette 1958 E. Jongejans
3e prijs 2010 cat 3 - Cadillac Fleetwood Sedan Sixty-Two 1952 B. Houpst
1e prijs 2010 cat 4 - Porsch 356 SC Cabriolet 1965 J. van Assem
2e prijs 2010 cat 4 - AMC AMX 390 V8 1968 H. Houpst
3e prijs 2010 cat 4 - Vignale Fiat 850S 1968 M. Verheijde
1e prijs 2010 cat 5 - DAF T1800 DS 1965 H. Rengerink
2e prijs 2010 cat 5 - DAF Blusvoertuig Seven Streeper 1954 M. Roberg
3e prijs 2010 cat 5 - Citroën HY 1969 St.Ned. Waterleidingmuseum Utrecht

 

 

 

1e prijs 2009 Masterclass - Bristol 403 Saloon 1953  C. Rupert
2e prijs 2009 Masterclass - Peugeot 402 Grand Luxe 1936 H. Oost
3e prijs 2009 Masterclass - Isotta Fraschini Tipo 8AS 1925 F. de Boer
1e prijs 2009 cat 1 - Baker Electric 1907 J. Jonker
2e prijs 2009 cat 1 - Ford T 1909 W. Smessaert
3e prijs 2009 cat 1 - Hispano Suiza 26 Junior 1931 J.   Jonker
1e prijs 2009 cat 2 - Alvis 20 SD Speed 1936 A.  Hillebrand
2e prijs 2009 cat 2 - Lagonda LG45 Rapide Monte Carlo R. Brouwer
3e prijs 2009 cat 2 - Mercedes Benz 170 V 1937 E. Koers
1e prijs 2009 cat 3 - MG TD 1952 W. F. van Gangelen
2e prijs 2009 cat 3 - Citroën Traction Avant 11BL Sport 1953 K. de Jong
3e prijs 2009 cat 3 - MG TD 1953 G. Smeeing
1e prijs 2009 cat 4 - Maserati Sebring I 1965 R. Visser
2e prijs 2009 cat 4 - Singer Mk II Voque 1963 J. Schrieken
3e prijs 2009 cat 4 - Fiat 500D 1964 M. v. Ravensbergen
1e prijs 2009 cat 5 - Stoomspuit Bikkers & Zonen 1910   Brandweer Gorinchem
2e prijs 2009 cat 5 - Dodge Fire Truck 1935 J. Wijnakker
3e prijs 2009 cat 5 - Bergmann Berlin Sproeiwagen J. Daniëls

 

 

 

1e prijs 2008 Masterclass - Mercedes Benz 190 SL 1960  J.J.M. van Assem
2e prijs 2008 Masterclass - Isotta Fraschini Tipo 8AS 1925  F.J. de  Boer
3e prijs 2008 Masterclass - Skoda 1101 Roadster 1949 A.Ph. Lambalk
1e prijs 2008 cat 1 - Talbot M75 Cabriolet T. Snijder
2e prijs 2008 cat 1 - Packard 443 Roadster 1928 P. Quirijnen
3e prijs 2008 cat 1 - White GA 1910 Th.   Wijnhoven
1e prijs 2008 cat 2 - Skoda Popular 420 Roadster 1937 M.  Jansen
2e prijs 2008 cat 2 - Jaguar MKV Drophead Coupé-1950 J. Verwiel
3e prijs 2008 cat 2 - Packard Touring Sedan 1948 T. Verhaagen
1e prijs 2008 cat 3 - Bentley MK VI Sport Saloon 1951 N.H.H. de Vries
2e prijs 2008 cat 3 - Chevrolet Corvette 1960  R. van Ballegooy
3e prijs 2008 cat 3 - Oldsmobile 88 1958  R. van Ballegooy
1e prijs 2008 cat 4 - Aston Martin DB5C 1965 R. Visser
2e prijs 2008 cat 4 - Jaguar E type Coupé 1965 P.A.H. Themps
3e prijs 2008 cat 4 - Volvo P1800 S 1966 W.F. Vonk
1e prijs 2008 cat 5 - Opel Blitz 1960 W.C. Esman
2e prijs 2008 cat 5 - DAF Betonmolen 1966  J. Bekkers
3e prijs 2008 cat 5 - International Loadstar 1700 1964  H.W.J. de Haas

 

 

 

1e prijs 2007 Masterclass - Citroën ID 19P 1963 J. van Dinteren
2e prijs 2007 Masterclass - Skoda 1101 Roadster 1949 A.Ph. Lambalk
3e prijs 2007 Masterclass - Mercedes Benz 190 SL 1960  J.J.M. van Assem
1e prijs 2007 cat 1 - Vauxhall Pheaton 1905 M.T. van Leeuwen
2e prijs 2007 cat 1 - Cartercar R Roadster 1912 G. Pinxt
3e prijs 2007 cat 1 - Cadillac All Weather Phaeton 1931 J.H.M. Meijers
1e prijs 2007 cat 2 - Morris Eight 1936 B.B. Dijkhuizen
2e prijs 2007 cat 2 - Talbot Lago Sport Record T26 Cabrio 1946 F.Th.H. Janssen
3e prijs 2007 cat 2 - Morris Eight E Four seat Tourer J. Hoekstra
1e prijs 2007 cat 3 - Jaguar XK 120 1951  W.Th. de Vries
2e prijs 2007 cat 3 - Saab 93 1957 P.J. de Groot
3e prijs 2007 cat 3 - Buckle Coupé 1955  H. Kranz
1e prijs 2007 cat 4 - Ford Taunus 20M TS P5 1966 G. Verhulst
2e prijs 2007 cat 4 - Mercedes Benz 220 S 1961 G.A.Th. Basters
3e prijs 2007 cat 4 - Chevrolet Corvette Solid Axle 1961  M. Boer
1e prijs 2007 cat 5 - DAF A 1600 BB 425 1965  J.T.A. Bok
2e prijs 2007 cat 5 - Magirus Deutz Mercur 126 FL-1965 J.P. Luken
3e prijs 2007 cat 5 - Phanomen Garant 1957 S. de  Boer

 

 

 

1e prijs 2006 Masterclass - Peugeot 402 H. Oost
2e prijs 2006 Masterclass - Amstrong Siddelley Hurricane 1947 K.A. Sauer
3e prijs 2006 Masterclass - Alfa Romeo Giulietta Spider 1960 A. Koppelaar
1e prijs 2006 cat 1 - Renault Coupé Chauffeur 1912  J.H. Funk
2e prijs 2006 cat 1 - Singer Lemans 1933  K.R. Hoogenberg
3e prijs 2006 cat 1 - Plymouth PD Cabriolet 1933 H.S. van der Brug
1e prijs 2006 cat 2 - Skoda 1101 Roadster 1949 A.Ph. Lambalk
2e prijs 2006 cat 2 - Jaguar Mark IV  Saloon 1947 L.J. Bour
3e prijs 2006 cat 2 - Morris Eight E Four seat Tourer J. Hoekstra
1e prijs 2006 cat 3 - Mercedes Benz 190 SL 1960  J.J.M. van Assem
2e prijs 2006 cat 3 - Porche 356 A 1959 W. Pehlemann
3e prijs 2006 cat 3 - Alfa Romeo Giulietta Sprint Coupé 1957 H. Brinkman
1e prijs 2006 cat 4 - Ford Taunus G 13 AL 1961 H. van der Veen
2e prijs 2006 cat 4 - Morris Minor Traveller 1964  J.A. van Hunen-Bouw
3e prijs 2006 cat 4 - Ford Mustang Convertble 1965 G.J. van Dongen
1e prijs 2006 cat 5 - Dodge Brand Bierwagen  F. Lintsen
2e prijs 2006 cat 5 - DAF G 1300 BA325 1966 BEBA   J.A. Feij
3e prijs 2006 cat 5 - Citroën C4 1929 Th. Thijssen

 

 

 

1e prijs 2005 Masterclass - Isotta Fraschini Tipo 8AS 1925  F.J. de  Boer
2e prijs 2005 Masterclass - Simca Cinq La Fourgette 1948 J.K. den Hartog
3e prijs 2005 Masterclass - Chevrolet Corvette Roadster 1959 G Kreyne
1e prijs 2005 cat 1 - Pierce Arrow Sedan 1929 H.J. Kok
2e prijs 2005 cat 1- Auburn Pheaton 1935 J. Veldhuizen
3e prijs 2005 cat 1 - Crossley Tourer 15/30 1926  F. Swalve
1e prijs 2005 cat 2 - Amstrong Siddelley Hurricane 1947 K.A. Sauer
2e prijs 2005 cat 2 - MG TB 1939 M.v.d. Est
3e prijs 2005 cat 2 - Buick Special 1938  G. van Hoorn
1e prijs 2005 cat 3 - Fiat 500 1953 P. van  Bockhooven
2e prijs 2005 cat 3 - Alfa Romeo Giulietta Spider 1960 A. Koppelaar
3e prijs 2005 cat 3 - MG TF 1953 J. Dohmen
1e prijs 2005 cat 4 - Triumph  Spitfire 1964 J. van Wanrooij
2e prijs 2005 cat 4 - Chevrolet Corvette Stingrray 1965 K. Klok
3e prijs 2005 cat 4 - Bentley SS 1965 B. Houpst
1e prijs 2005 cat 5 - Willy's Overland Jeep 1945 P. van de Grift - Brandweerver.Lienden
2e prijs 2005 cat 5 - Phanomen Garant 1957 S. de  Boer
3e prijs 2005 cat 5 - Chevrolet 1929 A.F. Kuyer
3e prijs 2005 cat 5 - Austin Seven 1932 Tj. De Jong

 

 

 

1e prijs 2004 Masterclass - Isotta Fraschini Tipo 8AS 1925  F.J. de  Boer
2e prijs 2004 Masterclass - Peugeot 203 -1949 P. Zeilstra
3e prijs 2004 Masterclass - Chevrolet Stylline de Luxe 1951 H. van de Meulen
1e prijs 2004 cat 1 - Nash Twin Six 1929 J.I. van Marum
2e prijs 2004 cat 1 - Vauxhall Sedanca 1917 M.T. van Leeuwen
3e prijs 2004 cat 1 - Citroën Traction Avant C4G-1932 H. Kluvers
1e prijs 2004 cat 2 - Fiat Topolino 1949 P.H. Jansen
2e prijs 2004 cat 2 - Lagonda LG6 Drophead Coupe-1938 H.G. Ruhé
3e prijs 2004 cat 2 - Peugeot 402 H. Oost
1e prijs 2004 cat 3 - Bristol 404 1954 C. Greif
2e prijs 2004 cat 3 - Bristol 403 1953 C. Rupert
3e prijs 2004 cat 3 - Opel Olympia Caravan 1953 R. Tiggelman
1e prijs 2004 cat 4 -Rolls Royce Silver Cloud III 1965 D. Honing
2e prijs 2004 cat 4 - Studebaker Avanti 1963 R.R. Richie
3e prijs 2004 cat 4 - Rover 95 P4-1964 J. Broers
1e prijs 2004 cat 5 - Chevrolet 5 J-5700-1957  A.F. Kuyer
2e prijs 2004 cat 5 - Ford F1 Pick-up 1949 J.A.C.T. Floris
3e prijs 2004 cat 5 - Magirus Deutz SH 3506-1954 S. Hoogendijk

 

 

 

1e prijs 2003 Masterclass - Peugeot 203 -1949 P. Zeilstra
2e prijs 2003 Masterclass - Citroën A 1920 W. Smit
3e prijs 2003 Masterclass - Lorraine Dietrich Tonneau J.H. Funk
1e prijs 2003 cat 1 - Case Forty Open Tourer 1912 D.A.T. Meinesz
2e prijs 2003 cat 1 - Renault Viva Quatre 1932 R. Bakker
3e prijs 2003 cat 1 - Chrysler Six 62 1927  Th. Knottnerus
1e prijs 2003 cat 2 - Oldsmobile Convertible 1948 R. Willemsen
2e prijs 2003 cat 2 - Oldsmobile Rocket 88 Club Sedan 1949 J.C. van Langen
3e prijs 2003 cat 2 - Bugatti 54/57 1938 A. van Ramshorst
1e prijs 2003 cat 3 - Rolls Royce Silver Cloud 1951 N.H.H. de Vries
2e prijs 2003 cat 3 - Cadillac 62 Convertible-1956 J.J. Lammerse
3e prijs 2003 cat 3 - Cadillac Eldorado 1955 D. Mostert
1e prijs 2003 cat 4 - Citroën ID 19P 1963 J. van Dinteren
2e prijs 2003 cat 4 - Mercedes Benz 250 SL 1965 L.A. v.d. Weg
3e prijs 2003 cat 4 - Panhard CD-1963 R. van der Rol
1e prijs 2003 cat 5 - Scania Vabis 3752-1925 C.J.M. Zandbergen
2e prijs 2003 cat 5 - MAN 626 1965 P. v.d. Bos
3e prijs 2003 cat 5 -Bedford RLC 1959 Chr. Balkenende

 

 

 

1e prijs 2002 Masterclass - Peugeot 203 Darl'mat 1949 P. Zeilstra
2e prijs 2002 Masterclass - Buick 58 C 1932 F.Th.H. Janssen
3e prijs 2002 Masterclass - Lorraine Dietrich Tonneau J.H. Funk
1e prijs 2002 cat 1 - Lagonda M45 T7 Tourer 1933 G.H.J. van Pelt
2e prijs 2002 cat 1 - Whippet Overland Open Tourer J.  Schotanus
3e prijs 2002 cat 1 - MG M Sport 1931 B.M. Braakhekke
1e prijs 2002 cat 2 - Fiat 500 B Topolino 1948 P. van  Bockhooven
2e prijs 2002 cat 2 - MG TB 1939 M.M.A. van der Est
3e prijs 2002 cat 2 - Chevrolet Bussines Coupé 1938 M.A.T. Groot Hulze
1e prijs 2002 cat 3 - Porche 356 Roadster 1960 T. Luyten
2e prijs 2002 cat 3 - Ford Zephyr Cabrio 1960 G. Verhulst
3e prijs 2002 cat 3 - Chevrolet Corvette 1958 H. van der Wal
1e prijs 2002 cat 4 - Opel Kadet 1968 C.A. Goossens
2e prijs 2002 cat 4 - Fiat Nuova 500 1968  G. Hasselt
3e prijs 2002 cat 4 - Ford Mustang Super Sprint Cabrio 1964 M. van der Wal
1e prijs 2002 cat 5 - International G 1916 H.W.J. de Haas
2e prijs 2002 cat 5 - Citroën HY H.B.W.M. Hanenburg
3e prijs 2002 cat 5 - Willy's Jeep MB 1944 P. de Graaf

 

 

 

1e Prijs 2001 Masterclass - Alvis Speed 20SC Open Tourer 1935 F.  Kuiper
2e prijs 2001 Masterclass - Bugatti type 57 1937 R. van Ramshorst
3e prijs 2001 Masterclass - Isotta Fraschini Tipo 8AS 1925  F.J. de  Boer
1e prijs 2001 cat 1 - Lorraine Dietrich Tonneau J.H. Funk
2e prijs 2001 cat 1 - Nash 1929 H.M.  Valkema
3e prijs 2001 cat 1 - Dodge Brothers Fast Four Tourer 1927  J.H.J. v.d. Vliet
1e prijs 2001 cat 2 - Jaguar MK IV SS Saloon 1946  J.G. Aaltink
2e prijs 2001 cat 2 - Skoda Roadmaster Cabriole 1947   B. Arink
3e prijs 2001 cat 2- Peugeot 203 Darl'mat 1949 P. Zeilstra
1e prijs 2001 cat 3 - MG TD Cabriolet 1951  H. van de Belt
2e prijs 2001 cat 3 - Citroën Traction Avant IIBN 1955 G. Kuijpers
3e prijs 2001 cat 3 - Riley RME 1953  G. Grasman Kenter
1e prijs 2001 cat 4 - Jaguar MKII 1964 R.C.R. Robbé
2e prijs 2001 cat 4 - Ford Taunus 12M P4 1966  P.J.F. van Oeffel
3e prijs 2001 cat 4 - Lotus Elan +2 1968 J. Swibben
1e prijs 2001 cat 5 - Ford Pickup 1940 C. Kielstra
2e prijs 2001 cat 5 - Chevrolet 3100 Pickup 1952 J.G. Busker
3e prijs 2001 cat 5 - Landrover 1965 BEBA   J.A. Feij

 

 

In 2000 eenmalig de Millenium International Oldtimer Meeting

 

 

1e prijs 1999 Masterclass - Alvis Speed 20SC Open Tourer 1935 F. Kuiper
2e prijs 1999 Masterclass - Citroën A 1920 W. Smit
3e prijs 1999 Masterclass - Isotta Fraschini Tipo 8AS 1925  F.J. de  Boer
 

 

15e Editie 1998
1e prijs 1998 Masterclass - Alvis Speed 20 SC 1935
F.
Kuiper
2e prijs 1998 Masterclass - Citroën A 1920
W.
Smit
3e prijs 1998 Masterclass - Renault Celta Quatre 1935
H.J. de
Vos
1e prijs 1998 cat 1 - Isotta Fraschini Tipo 8AS 1925
F.J. de
Boer
2e prijs 1998 cat 1 - Buick 1923
Dr. H.
Sellman
3e prijs 1998 cat 1 - Renault Juva Quatre 1939
P.H.
Koning
1e prijs 1998 cat 2 - Mercedes Benz 220 S Cabrio 1956/57
C.
Stam
2e prijs 1998 cat 2 - Citroën BL 11 1951
A.G.
Baars
3e prijs 1998 cat 2 - Jaguar Mk II 1964
B.M.
Spath
1e prijs 1998 cat 3 - Dodge D24 Sedan 1948
R. ter
Beek
2e prijs 1998 cat 3 - Chevrolet Pickup 1956
P.
Dreise
3e prijs 1998 cat 3 - AA Ford 1931
R. van
Schelven
 
14e Editie 1997
1e prijs 1997 Masterclass - Mercedes Benz Coach 3500 1954
 
Classic Coach Company
2e prijs 1997 Masterclass - Chevrolet Styline de Luxe 1951
H. van de
Meulen
3e prijs 1997 Masterclass - Citroën A 1920
W.
Smit
1e prijs 1997 cat 1 - Renault Celta Quatre 1935
H.J. de
Vos
2e prijs 1997 cat 1 - T Ford 1922
G. van de
Scheur
3e prijs 1997 cat 1 - A Ford de luxe Roadster 1931
R. van
Ballegooy
1e prijs 1997 cat 2 - Triumph Spitfire Mk II 1965
P.A
Dupain
2e prijs 1997 cat 2 - Peugeot 203 C 1956
H.
Roos
3e prijs 1997 cat 2 - Renault Caravelle Cabriolet 1964
W.A.
Kluft
1e prijs 1997 cat 3 - Magirus Deutz S 3500 1957
A.P.M.
Roeleveld
2e prijs 1997 cat 3 - Willy's MB 1942
T.C.A.
Ernst
3e prijs 1997 cat 3 - Citroën B14 1927
C. de
Vries
 
13e Editie 1996
1e prijs 1996 cat 1 - Singer Le Mans SS 1935
J.W.
Faber
2e prijs 1996 cat 1 - MG TD 1950
A.
Faber
3e prijs 1996 cat 1 - Bugatti type 57 Coach Ventoux 1937
R. van
Ramshorst
1e prijs 1996 cat 2 - Ford Mustang Convertible 1965
H.J. van
Bemmelen
2e prijs 1996 cat 2 - Opel Kapitain 1953
J.W.
Wezelenburg
3e prijs 1996 cat 2 - Mercedes Benz 190 SL 1958
J.
Mulder
1e prijs 1996 cat 3 - Mercedes Benz bus 1954
 
Amersfoortse Bloei
2e prijs 1996 cat 3 - Citroën B14 1927
H.J.
Tribus
3e prijs 1996 cat 3 - Bussing 6000 1952
 
Kamphuis B.V.
 
12e Editie 1995
1e prijs 1995 cat 1 - Citroën A 1920
W.
Smit
2e prijs 1995 cat 1 - Bugatti type 57 Ventoux 1937
R. van
Ramshorst
3e prijs 1995 cat 1 - Essex Supersix Coupé 1929
H.
Valkema
1e prijs 1995 cat 2 - Chevrolet Styleline de Luxe 1951
H. van de
Meulen
2e prijs 1995 cat 2 - MG A 1600 Mk II 1962
W.A. van
Heemst
3e prijs 1995 cat 2 - DKW 3 F93 Cabrio 1956
J.
Fokkens
1e prijs 1995 cat 3 - Simca Cinq La Fourgonette 1948
J.K. den
Hartog
2e prijs 1995 cat 3 - International SC 162 1957
Brandweer
Lienden
3e prijs 1995 cat 3 - Mercedes Benz 3500 1954
Amersfoortse
Bloei
 
11e Editie 1994
1e prijs 1994 cat 1 - Essex Supersix Coupé 1929
H.
Valkema
2e prijs 1994 cat 1 - Bugatti type 57 Ventoux 1937  
R. van
Ramshorst
3e prijs 1994 cat 1 - Jaguar 3,5 Saloon 1948
L.C.
Ruijgrok
1e prijs 1994 cat 2 - MG TD 1950
J.W.
Faber
2e prijs 1994 cat 2 - Rolls Royce III 1964
E.
Roona
3e prijs 1994 cat 2 - Jaguar E type Coupé 1969
H.G. de
Heij
1e prijs 1994 cat 3 - Simca Cinq La Fourgonette 1948
J.K. den
Hartog
2e prijs 1994 cat 3 - International SC162 1957
Brandweer
Lienden
3e prijs 1994 cat 3 - Austin Champ 1955
F. van
Maanen
 
10e Editie 1993
1e prijs 1993 cat 1 - Bugatti 57 1935
R. van
Ramshorst
2e prijs 1993 cat 1 - MG A Saloon 1936
J.W.
Faber
3e prijs 1993 cat 1 - Essex Supersix 1929
C.
Noyens
1e prijs 1993 cat 2 - Citroën Traction Avant 1954
H.B.W.M.
Hanenburg
2e prijs 1993 cat 2 - Jaguar XK 120 1953
R.
Anderson
3e prijs 1993 cat 2 - Oldsmobile 88 1958
H.
Broeke
1e prijs 1993 cat 3 - Simca Cinq La Fourgonette 1948
J.K. den
Hartog
2e prijs 1993 cat 3 - International SC 162 1957
Brandweer
Lienden
3e prijs 1993 cat 3 - MB Verheul 1956
 
Amersfoortsebloei
 
9e Editie 1992
1e prijs 1992 cat 1 - Alvis Speed Twenty SC 1935
F.
Kuiper
2e prijs 1992 cat 1 - MG SA 1936
A. Ph.
Stibbe
3e prijs 1992 cat 1 - Singer Le Mans SS 1935
J.W.
Faber
1e prijs 1992 cat 2 - MG TS 1950
v.d.
Heuvel
2e prijs 1992 cat 2 - Citroën Traction Avant 1954
H.B.W.M.
Hanenburg
3e prijs 1992 cat 2 - MG TD II-1953
J.A.Ph.
Stibbe
1e prijs 1992 cat 3 - Willy's Jeep 1940
H.
Faber
2e prijs 1992 cat 3 - A-Ford 1929
Brandweer
Doesburg
3e prijs 1992 cat 3 - International SC 162 1957
Brandweer
Lienden